HYLANSES MD HA ADVANCE Hydration serum liposomowe 30ml

HYLANSES MD HA ADVANCE Hydration serum liposomowe 30ml

40004976

Bazowa pielęgnacja nawilżająca i przeciwstarzeniowa. Aktywne i pasywne nawilżanie poprzez zastosowanie trzech rodzajów cząsteczki  kwasu hialuronowego. Skóra sucha, odwodniona, wrażliwa.

Login
Musisz być zalogowany, aby móc dokonywać zakupów

Technologia wielowarstwowego nawilżania:  trzy rozmiary cząsteczki kwasu hialuronowego (wysoka, niska i bardzo niska masa cząsteczkowa), które docierają do wszystkich warstw skóry. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej  odpowiedzialny za widoczne i natychmiastowe nawilżenie. Kwas hialuronowy o niskiej i bardzo niskiej masie cząsteczkowej,  zamknięty w liposomach,  ma zdolność penetracji warstwy rogowej naskórka, dostarcza nawilżenia w głębszych warstwach skóry  dostarcza dogłębnego nawilżenia, poprawia elastyczność  skóry i nadaje jej miękkość,  stymuluje syntezę endogennego kwasu hialuronowego i hamuje aktywność metaloproteinazy. Może być stosowany jako preparat post treatment. 

Na uprzednio oczyszczoną skórę nanieść niewielką ilość produktu i wmasować do całkowitego wchłonięcia. Następnie nałożyć krem według indywidualnego programu pielęgnacyjnego Serum  przeznaczone do stosowania zarówno na dzień i na noc. 

·kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej

·kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej zamknięty w liposomach

·kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej zamknięty w liposomach

·ceramidy

·retinol

·retinaldehyd