SENS-AGE MD INTENSIVE-A PLUS 1% MEDI

SENS-AGE MD INTENSIVE-A PLUS 1% MEDI

40007585

Pielęgnacja o silnym i globalnym działaniu przeciwstarzeniowym. Bardzo intensywna kuracja na bazie wysokoskoncentrowanego retinolu. 

Login
Musisz być zalogowany, aby móc dokonywać zakupów

Połączenie 1% retinolu, witaminy C  oraz składników o komleksowym działaniu przeciwstarzeniowym. Pseudoalteromonas Ferment Extract zwiększa zawartość wody w warstwie rogowej naskórka,dzięki czemu skóra staje się nawilżona, napięta i bardziej elastyczna a Palmitoyl Oligopeptide (ester oligopeptydu i kwasu palmitynowego) wspomaga i stymuluje  syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego. Silne i globalne działanie przeciwstarzeniowe i depigmentacyjne. Przyspiesza odnowę naskórka i  proces złuszczania,  wygładza, redukuje widoczność zmarszczek, rozjaśnia przebarwienia, poprawia elastyczność i jędrność skóry. Pielęgnacja wyłącznie dla osób, których skóra przyzwyczajona jest do wysokich dawek retinolu. Wyłącznie do stosowania na noc. Podczas kuracji konieczne jest codzienne stosowanie ochrony przeciwsłonecznej na poziomie SPF 50. 

Na uprzednio oczyszczoną skórę nanieść niewielką ilość produktu i wmasować do całkowitego wchłonięcia.  Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie na noc. Podczas kuracji konieczne jest codzienne stosowanie  kremu z wysoką ochroną przeciwsłoneczną na poziomie SPF 50. 

· retinol (1 %)

· witamina C

· Pseudoalteromonas Ferment Extract

· Palmitoyl Oligopeptide