HYLANSES MD NATURAL CARE mleczko do ciała 400 ml

HYLANSES MD NATURAL CARE mleczko do ciała 400 ml

40005954

Bazowa pielęgnacja nawilżająca i przeciwstarzeniowa. Aktywne i pasywne nawilżanie poprzez zastosowanie trzech rodzajów cząsteczki  kwasu hialuronowego. Skóra sucha, odwodniona, wrażliwa.

Login
Musisz być zalogowany, aby móc dokonywać zakupów

Technologia wielowarstwowego nawilżania:  trzy rozmiary cząsteczki kwasu hialuronowego (wysoka, niska i bardzo niska masa cząsteczkowa), które docierają do wszystkich warstw skóry. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej  odpowiedzialny za widoczne i natychmiastowe nawilżenie. Kwas hialuronowy o niskiej i bardzo niskiej masie cząsteczkowej,  zamknięty w liposomach,  ma zdolność penetracji warstwy rogowej naskórka, dostarcza nawilżenia w głębszych warstwach skóry  dostarcza dogłębnego nawilżenia, poprawia elastyczność  skóry i nadaje jej miękkość,  stymuluje syntezę endogennego kwasu hialuronowego i hamuje aktywność metaloproteinazy. Może być stosowany jako preparat post treatment. 

Na uprzednio oczyszczoną skórę nanieść niewielką ilość produktu i wmasować do całkowitego wchłonięcia. Mleczko do ciała przeznaczone jest  do stosowania zarówno na dzień i na noc. 

· kwas hialuronowy

· olejek jojoba

· mleko ze słodkich migdałów