ODKRYJ NOWĄ LINIĘ KOSMETYKÓW DR. SERRANO

REWOLUCJA W LUKSUSOWEJ KOSMETYCE

LEKARZ DERMATOLOG O MIĘDZYNARODOWEJ RENOMIE

Dr Gabriel Serrano jest dermatologiem od 1976 roku. Jest właścicielem Kliniki Dermatologicznej Dr. Serrano w Walencji i założycielem Laboratoriów Sesderma i Mediderma. Po wielu latach badań, Dr. Gabriel Serrano spełnia swoje marzenie o opracowaniu niezwykle efektywnych formuł kosmetycznych, zaspokajających najwyższe wymagania. Są one wynikiem ponad 30 lat badań i doświadczeń doktora Serrano, a ich inspiracją są formuły, które on sam opracowywał przez całe życie, dążąc do doskonałości.

Dr Serrano wykorzystał swoje doświadczenie i wiedzę do stworzenia wyjątkowej linii luksusowej kosmetyki, która przekracza dotychczasowe standardy skuteczności i jakości. Ta kompleksowa linia produktów jest inspirowana jego własnym doświadczeniem i zaangażowaniem w osiągnięcie doskonałości. Wszystkie składy zostały opracowane przy użyciu nanotechnologii, łącząc najbardziej innowacyjne i skuteczne składniki aktywne, aby uzyskać niezrównane korzyści dla skóry.

LUMINATE
Uwolnij blask swojej skóry
HIDRAMAX
Maksymalne nawilżenie
REVERTAGE
Twój sekret anti-aging

LUMINATE to linia zawierająca antyoksydacyjny i rozświetlający kompleks na bazie 4 pochodnych stabilnej witaminy C, koenzymu Q10 i krzemu organicznego.

Nie można powstrzymać upływu czasu, ale można sprawić, że Twoja skóra będzie wyglądała młodziej i świeżo. LUMINATE to rozwiązanie, którego szukasz.

HIDRAMAX został opracowany na bazie kwasu hialuronowego o dwóch masach cząsteczkowych oraz kompleksu poprawiającego funkcję bariery skórnej, opartego na niacynamidzie i masle shea.

To podwójne działanie nawilżające kwasu hialuronowego, połączone z innymi składnikami aktywnymi, pomaga Twojej skórze zwalczać objawy zmęczenia i przedwczesnego starzenia się skóry.

REVERTAGE to rewolucja przeciw starzeniu się skóry. Został opracowany przy użyciu liposomalnego kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej oraz wolnego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej, a także silnego koktajlu wielozadaniowych składników aktywnych, które zwalczają oznaki starzenia się skóry.

Stosuj regularnie, aby osiągnąć najlepsze rezultaty: młodszy wygląd, bardziej równomierny odcień skóry z mniejszą ilością niedoskonałości.

Linia kosmetyków Dr. Serrano dostępna jest wyłącznie w wybranych gabinetach w całej Polsce.