Zestawy promocyjne Mediderma

ODKRYJ ZESTAWY PROMOCYJNE W KOSMETYCZKACH
dostępne w najlepszych gabinetacH

PIELĘGNACJA REWITALIZUJĄCA Serum + EMULSJA

Bardzo często skórze pozbawionej bla­sku brakuje witaminy C. Cera staje się poszarzała, traci elastyczność oraz ma osłabioną barierę ochronną. Codzienne stosowanie stabilnej formy witaminy C przywraca naturalny, zdrowy blask, rów­nomierny koloryt oraz zwalcza pierwsze oznaki starzenia. Dodatkowo rozjaśnia przebarwienia i przeciwdziała ich po­nownemu pojawieniu się.

SPOSÓB UŻYCIA:

Codziennie nakładać 4 krople serum na rękę i wmasowywać w skórę twarzy przed nałożeniem kremu. Następnie nałożyć emulsję na skórę twarzy i delikatnie wmasować opuszkami palców, aż do całkowitego wchłonięcia.

PIELĘGNACJA ANTYOKSYDACYJNA Krem + SERUM

Ciągła i przedłużona ekspozycja na promieniowanie słoneczne, nikotyna, stres i zanieczysz­czenia powodują powstawanie w skórze niestabilnych cząste­czek, znanych jako wolne rod­niki, które uszkadzają komórki. W konsekwencji skóra staje się matowa, zgaszona i poszarzała, brakuje jej energii, częściej po­jawiają się przebarwienia. Pielęgnacja antyoksydacyjna oparta jest na silnych przeciwutleniaczach, dzięki którym chroni skórę przed oznakami starzenia i uszkodzeniami oksydacyjnymi.

SPOSÓB UŻYCIA:

Codziennie nakładać 4 krople serum na rękę i wmasowywać w skórę twarzy przed nałożeniem kremu. Następnie nałożyć krem na skórę twarzy i delikatnie wmasować opuszkami palców, aż do całkowitego wchłonięcia.

PIELĘGNACJA PRZECIWSTARZENIOWA Krem + Kontur OczU

Z upływem czasu proces naturalnej odnowy komórkowej skóry ulega spo­wolnieniu, co prowadzi do nagroma­dzenia martwych komórek, które wywo­łuje suchość i szorstkość, pojawienie się zmarszczek i zmian w pigmentacji. Ilość kwasu hialuronowego spada, a włókna kolagenu i elastyny ulegają degradacji, co powoduje powstawanie zmarszczek i utratę jędrności. 3-Retinol system zapewnia silne i dobrze tolerowane działanie przeciwstarzeniowe

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować codziennie rano i/lub wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę. Nałożyć krem kontur oczu i delikatnie wklepać. Następnie nałożyć krem i delikatnie wmasować w skórę.