SUCSES PEEL

SUCES PEEL to nanotechnologiczny system peelingów chemicznych z kwasem bursztynowym,
który dodaje komórkom energii i działa przeciwstarzeniowo. Stworzony z myślą o cerze dojrzałej: ze zmarszczkami i pozbawionej elastyczności oraz potrzebującej dotlenienia.

ENKAPSULOWANY KWAS BURSZTYNOWY

Odmładza starzejące się fibroblasty – najważniejsze komórki skóry. Poprawia metabolizm komórkowy poprzez tworzenie ATP, co przekłada się na powstawanie kolagenu i elastyny. Neutralizuje działanie wolnych rodników, chroniąc komórki przed przedwczesnym starzeniem się. Poprawia stan skóry z przebarwieniami.

WIDOCZNE EFEKTY

Energetyzacja, dotlenienie i odświeżenie skóry

Mniej objawów chronostarzenia

Spłycone zmarszczki i linie mimiczne

Elastyczność skóry

Skóra pełna blasku i witalności

CO Musisz wiedzieć o tym zabiegu?

SUCSES PEEL to peeling, który pozwoli osiągnąć jeszcze lepsze efekty, jeśli przeprowadza się go w seriach. O częstotliwości zadecyduje specjalista wykonujący zabieg.

Podczas nakładania peelingu możesz poczuć delikatne mrowienie lub uczucie ciepła, które ustąpi po kilku minutach.

Przez kilka dni po zabiegu, tak jak po każdym peelingu chemicznym, unikaj opalania się, korzystania z solarium, basenu oraz sauny, a także intensywnego wysiłku fizycznego i zabiegów powodujących podrażnienie skóry. Przestrzegaj zaleceń specjalisty!

Fotoprotekcja jest konieczna przez cały rok, niezależnie od zabiegów wykonywanych w gabinecie. Nie zapominaj o codziennym stosowaniu fotoprotektora SPF50 z linii Mediderma Pielęgnacja domowa.

PRODUKTY DO ZABIEGU SUCSES PEEL

 

 

Stosując dedykowaną pielęgnację domową przedłużasz i wzmacniasz efekty zabiegu.

Krem post-treatment to integralna część zabiegu, do stosowania w domu, między wizytami oraz dla podtrzymania efektów po zakończeniu serii peelingów.

Zawiera enkapsulowany kwas bursztynowy – główny składnik zabiegu profesjonalnego, ATP oraz masło Karité.