REDNESS CONTROL A&A SENSITIVE krem nawilżający z kwasem azelainowym 50 ml

REDNESS CONTROL A&A SENSITIVE krem nawilżający z kwasem azelainowym 50 ml

40005352

Pielęgnacja skóry naczyniowej , rumieniowej, wrażliwej  o dogłębnym działaniu nawilżającym, łagodzącym, wspomagającym funkcje bariery skórnej  Przeznaczona dla skóry suchej i  wrażliwej,  także z tendencją do trądziku różowatego. 

Login
Musisz być zalogowany, aby móc dokonywać zakupów

Połączenie kwasu azelainowego z azeoglicyną oraz zastosowanie nanotechnologii sprawia że formuła kremu wykazuje doskonałą tolerancję, działanie w głębszych warstwach naskórka  i wysoką  efektywność. Kwas azelainowy, kwas traneksamowy i retinaldehyd działają synetrgicznie -  przeciwzapalnie, bakteriostatycznie, seboregulująco i usprawniająco na proces keratynizacji. Glicyna i witamina E wzmacniają funkcję bariery, wspomagając nawilżenie skóry i łagodząc podrażnienia. A wyciąg z ostropestu plamistego pełni funkcje silnego antyoksydantu. 

Na uprzednio oczyszczoną skórę nanieść niewielką ilość produktu i wmasować do całkowitego wchłonięcia. Krem  przeznaczony  do stosowania zarówno na dzień i na noc. W przypadku skóry naczyniowej zaleca się dodatkowe zabezpieczenie skóry produktem z linii MD SUNYSES w wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50

· azeloglicyna

· kwas azelainowy

· wyciąg z ostropestu plamistego

· kwas traneksamowy

· kwas hialuronowy

· witamina A

· niacynamid