HYLANSES MD HA ADVANCE Hydration nawilżający krem-żel do twarzy 50ml

HYLANSES MD HA ADVANCE Hydration nawilżający krem-żel do twarzy 50ml

40007998

Bazowa pielęgnacja nawilżająca i przeciwstarzeniowa. Aktywne i pasywne nawilżanie poprzez zastosowanie trzech rodzajów cząsteczki  kwasu hialuronowego. Skóra sucha, odwodniona, wrażliwa. 

Login
Musisz być zalogowany, aby móc dokonywać zakupów

Technologia wielowarstwowego nawilżania:  trzy rozmiary cząsteczki kwasu hialuronowego (wysoka, niska i bardzo niska masa cząsteczkowa), które docierają do wszystkich warstw skóry. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej  odpowiedzialny za widoczne i natychmiastowe nawilżenie.  Kwas hialuronowy o niskiej i bardzo niskiej masie cząsteczkowej,  zamknięty w liposomach,  ma zdolność prenetracji warstwy rogowej naskórka, dostarcza nawilżenia w głębszych warstwach skóry  dostarcza dogłębnego nawilżenia, poprawia elastyczność  skóry i nadaje jej miękkość,  stymuluje syntezę endogennego kwasu hialuronowego i hamuje aktywność metaloproteinazy. Może być stosowany jako preparat post treatment. 

Na uprzednio oczyszczoną skórę nanieść niewielką ilość produktu i wmasować do całkowitego wchłonięcia. Krem przeznaczony do stosowania zarówno na dzień i na noc. 

· kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej

· kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej zamknięty w liposomach

· kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej zamknięty w liposomach