MELA 360 BELLIS TRX Brighter emulsja rozświetlająca SPF50 30 ml

MELA 360 BELLIS TRX Brighter emulsja rozświetlająca SPF50 30 ml

40005202

Intensywna pielęgnacja redukuje już istniejące przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu. 

Login
Musisz być zalogowany, aby móc dokonywać zakupów

Pielęgnacja oparta o wysoką ochronę przeciwsłoneczną na poziomie SPF 50 oraz  koktajl składników depigmentujących i antyoksydacyjnych zamkniętych w nanosomach dla głębszej penetracji w głąb skóry. Jego działanie ukierunkowane jest na ochronę skóry przed promieniowaniem UV i  dostarczenie składników regulujących pracę komórek barwnikowych, hamowanie pigmentacji  oraz działanie neutralizujące wolne rodniki i wzmacniające odporność skóry na promieniowanie. 

Dzięki synergii składników aktywnych uzyskujemy działanie depigmentujące , na kilku poziomach. 

Krem z filtrem  to codzienna pielęgnacja kuracja profilaktyczna, zapobiegająca powstawaniu nieestetyetycznych plam na skórze.

Na uprzednio oczyszczoną skórę nanieść obficie produkt  i wmasować do całkowitego wchłonięcia. Krem  przeznaczony do stosowania na dzień. Aplikować na skórę min. 30 minut przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Podczas intensywnej ekspozycji na promieniowanie należy powtarzać aplikację co 2-3 godziny oraz po każdej ewentualnej kąpieli.W przypadku skóry z przebarwieniami zaleca się dodatkowe stosowanie serum z linii MELA 360 przed aplikacją kremu. 

· kwas traneksamowy

· kwas azelainowy

· 4-butylrezorcynol

· diacetyl boldyny

· undecylenian fenyloalaniny

· 3-O-etylowy kwas askorbinowy

· wyciąg z kwiatów stokrotki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: