O nas

kim jesteśmy - medyczne DNA

 

Mediderma jest producentem i dystrybutorem najnowszej generacji wyrobów medycznych i dermokosmetyków do użytku profesjonalnego, o najwyższym standardzie.

Założona w 1993 r. przez zespół dermatologów prowadzony przez dr. Gabriela Serrano, Mediderma, jest firmą, której powodem istnienia jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie ludzi. Aby to osiągnąć, aktywnie słuchamy skóry naszych pacjentów.

Czerpiąc z ponad dwóch dekad doświadczenia, każdego dnia staramy się sprostać wyzwaniu – tworzymy coś więcej niż produkty, tworzymy:

ROZWIĄZANIA NA WSZYSTKIE PROBLEMY SKÓRNE

Mediderma specjalizuje się w produkcji dermokosmetyków do użytku profesjonalnego, zaczynając od pierwszych na rynku peelingów chemicznych, po ostatnio opracowane formuły liposomowe, oparte na nanotechnologii.

Nasza misja

Zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferując im spersonalizowane produkty dla każdego rodzaju skóry, w duchu dermatologii integralnej, która łączy innowacje technologiczne i bycie blisko pacjenta.

Wartości

Wiedza - postęp technologiczny i ciągłe dążenie do rozwoju.
Humanizm - człowiek przede wszystkim.
Hojność - oddanie i zaangażowanie w spełnianie potrzeb naszych klientów.

cel

Byś liderem rynku produktów dermokosmtycznych dzięki postawieniu na Badania i Rozwój oraz międzynarodową obecność.

Globalna wizja

Mediderma jest obecna w ponad 80 krajach na całym świecie. Bierzemy udział w międzynarodowych kongresach. Jesteśmy blisko naszych klientów.

InnoWACJE I SKUTECZNOŚĆ - DLA LUDZI

Posiadamy wyspecjalizowany Dział Medyczny, który zapewnia naukowe wsparcie dla wszystkich naszych klientów. Oferujemy doradztwo w zakresie protokołów terapii łączonej, co pozwala na zwiększenie skuteczności zabiegów w gabinetach.

Klucz do naszego sukcesu to innowacyjne, skuteczne i bezpieczne produkty, klienci – prawdziwi eksperci w dziedzienie kosmetyki i medycyny oraz nasz zespół, który zapewnia doskonałą obsługę.

Już od ponad dwóch dekad pracujemy, aby osiągnąć wspólny cel: poprawić jakość obsługi naszych klientów, a także jakość życia pacjentów.

GWARANCJA JAKOŚCI

Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości w branży (*), aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność stosowania produktów Mediderma. Możesz nam zaufać.

B+R

Własny dział poświęcony wyłącznie Badaniom i Rozwojowi. Mediderma jest pionierem w zastosowaniu Nanotechnologii do produkcji dermokosmetyków. Wykorzystujemy rewolucyjne odkrycia do transportu składników do głębszych warstw skóry. Z nami uzyskasz nigdy wcześniej nieosiągalne rezultaty!

KONGRESY

Bierzemy udział w prestiżowych kongresach świata dermatologii i dermokosmetyki (AAD, EADV, Cosmoprof itd.), aby dzielić się wiedzą z najlepszymi profesjonalistami.

Gwarancja jakości (*)

System Zarządzania Jakością Mediderma opiera się na certyfikacie ISO 22716:2007 “Kosmetyki. Dobre praktyki produkcji” nadanym przez Jednostkę Certyfikującą SGS.

Jakość produkcji wyrobów medycznych potwierdza certyfikat:

  • ISO 13485: 2003 “Wyroby medyczne – Systemy zarządzania jakością – Wymagania do celów przepisów prawnych”.
 Oprócz tego posiadamy:
 

 Certifikat ES14/15445:

  • Wytwarzanie, pakowanie i dystrybucja żeli z kwasem hialuronowym do wypełniania skóry. Wydany przez Jednostkę Certyfikującą SGS w lutym 2014.
  • Projektowanie, wytwarzenie i dystrybucja urządzeń elektrycznych do mikronakłuwania skóry, do zabiegów na blizny atroficzne (po trądziku, poparzeniach), hipopigmentację oraz hiperpigmentację, a także alopecję, włączając sterylne igły jednorazowego użytku. Wydany przez Jednostkę Certyfikującą SGS w lutym 2017.

   Certifikat ES14/15446:

  •  Projektowanie, wytwarzanie i dystrybucja urządzeń do terapii indukcji kolagenu w skórze do zabiegów na blizny potrądzikowe. Wydany przez Jednostkę Certyfikującą SGS w lutym 2017.