O nas

kim jesteśmy - medyczne DNA

Mediderma jest producentem i dystrybutorem najnowszej generacji wyrobów medycznych i dermokosmetyków do użytku profesjonalnego, o najwyższym standardzie.

Założona w 1993 r. przez zespół dermatologów prowadzony przez dr. Gabriela Serrano, Mediderma, jest firmą, której powodem istnienia jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie ludzi. Aby to osiągnąć, aktywnie słuchamy skóry naszych pacjentów.

Czerpiąc z ponad dwóch dekad doświadczenia, każdego dnia staramy się sprostać wyzwaniu – tworzymy coś więcej niż produkty, tworzymy:

Rozwiązania na wszystkie problemy skórne

Mediderma specjalizuje się w produkcji dermokosmetyków do użytku profesjonalnego, zaczynając od pierwszych na rynku peelingów chemicznych, po ostatnio opracowane formuły liposomowe, oparte na nanotechnologii.

Odpowiedzi na aktualne potrzebny dermatologiczne

Nasze produkty idą z duchem czasu. Dostosowujemy rodzaje pielęgnacji do bieżących wymagań skórnych, związanych z ogólnymi i indywidualnymi zmianami w zakresie dbania o skórę. Stosując najnowsze technologie, dostrajamy się do potrzeb naszych klientów.

Koncepcje w walce ze zmianami skórnymi

Nie zajmujemy się jedynie dystrybucją kosmetyków, ale nowoczesnych pomysłów na zabiegi walce z trądzikiem, przebarwieniami, zmarszczkami i innymi problemami skórnymi. Dzięki naszym dermokosmetykom oraz sprzętom, pokonanie wrogów pięknej cery to pestka.

Nasza misja

Zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferując im spersonalizowane produkty dla każdego rodzaju skóry, w duchu dermatologii integralnej, która łączy innowacje technologiczne i bycie blisko pacjenta.

Wartości

Wiedza - postęp technologiczny i ciągłe dążenie do rozwoju.
Humanizm - człowiek przede wszystkim.
Hojność - oddanie i zaangażowanie w spełnianie potrzeb naszych klientów.

cel

Byś liderem rynku produktów dermokosmtycznych dzięki postawieniu na Badania i Rozwój oraz międzynarodową obecność.

Globalna wizja

Mediderma jest obecna w ponad 80 krajach na całym świecie. Bierzemy udział w międzynarodowych kongresach. Jesteśmy blisko naszych klientów.

InnoWACJE I SKUTECZNOŚĆ - DLA LUDZI

Posiadamy wyspecjalizowany Dział Medyczny, który zapewnia naukowe wsparcie dla wszystkich naszych klientów. Oferujemy doradztwo w zakresie protokołów terapii łączonej, co pozwala na zwiększenie skuteczności zabiegów w gabinetach.

Klucz do naszego sukcesu to innowacyjne, skuteczne i bezpieczne produkty, klienci – prawdziwi eksperci w dziedzienie kosmetyki i medycyny oraz nasz zespół, który zapewnia doskonałą obsługę.

Już od ponad dwóch dekad pracujemy, aby osiągnąć wspólny cel: poprawić jakość obsługi naszych klientów, a także jakość życia pacjentów.

GWARANCJA JAKOŚCI

Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości w branży (*), aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność stosowania produktów Mediderma. Możesz nam zaufać.

B+R

Własny dział poświęcony wyłącznie Badaniom i Rozwojowi. Mediderma jest pionierem w zastosowaniu Nanotechnologii do produkcji dermokosmetyków. Wykorzystujemy rewolucyjne odkrycia do transportu składników do głębszych warstw skóry. Z nami uzyskasz nigdy wcześniej nieosiągalne rezultaty!

KONGRESY

Bierzemy udział w prestiżowych kongresach świata dermatologii i dermokosmetyki (AAD, EADV, Cosmoprof itd.), aby dzielić się wiedzą z najlepszymi profesjonalistami.

Gwarancja jakości (*)
System Zarządzania Jakością Mediderma opiera się na certyfikacie ISO 22716:2007 “Kosmetyki. Dobre praktyki produkcji” nadanym przez Jednostkę Certyfikującą SGS. Jakość produkcji wyrobów medycznych potwierdza certyfikat:
  • ISO 13485: 2003 “Wyroby medyczne – Systemy zarządzania jakością – Wymagania do celów przepisów prawnych”.
 Oprócz tego posiadamy:
 
 Certifikat ES14/15445:
  • Wytwarzanie, pakowanie i dystrybucja żeli z kwasem hialuronowym do wypełniania skóry. Wydany przez Jednostkę Certyfikującą SGS w lutym 2014.
  • Projektowanie, wytwarzenie i dystrybucja urządzeń elektrycznych do mikronakłuwania skóry, do zabiegów na blizny atroficzne (po trądziku, poparzeniach), hipopigmentację oraz hiperpigmentację, a także alopecję, włączając sterylne igły jednorazowego użytku. Wydany przez Jednostkę Certyfikującą SGS w lutym 2017.
Certifikat ES14/15446:
  •  Projektowanie, wytwarzanie i dystrybucja urządzeń do terapii indukcji kolagenu w skórze do zabiegów na blizny potrądzikowe. Wydany przez Jednostkę Certyfikującą SGS w lutym 2017.

Chcesz wzbogacić ofertę swojego salonu o produkty Mediderma?

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
ODPOWIE NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA

Jakie rozwiązania znajdziesz w naszej ofercie?

Nanomaseczka

Najnowocześniejsze maseczki do twarzy tworzymy, korzystając z nanotechnologii. Nanosomy to mikrocząsteczki, które mogą transportować substancje aktywne do głębokich warstw skóry. Dzięki temu możesz być pewny, że nanomaseczki, których użyjesz w swoim gabinecie, zadziałają skutecznie i spektakularnie, a klienci wrócą do Ciebie na kolejne zabiegi.

Terapia światłem LED

W Mediderma znajdziesz wszystko, co potrzebne, do prawidłowego wykonania zabiegu terapią światłem LED. Naturalne substancje wrażliwie obecne w naszych produktach aktywujesz przy pomocy odpowiedniego światła ze Spectrum Mask. Efektywność zabiegu potwierdzona jest licznymi badaniami i z pewnością świadczą o niej również Twoi zadowoleni klienci.

Peelingi chemiczne i medyczne

W zależności od potrzeb Twoich klientów proponujemy Ci peelingi estetyczne oraz terapeutyczne. Wśród nich znajdziesz odpowiedzi na problemy skórne różnego typu. Peelingi chemiczne i medyczne oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę, redukują zmarszczki, zmniejszają ilość sebum, likwidują blizny i przebarwienia. Wybierając peelingi, dostosujesz się do indywidualnych wymogów, zapewniając szeroką ofertę zabiegów w swoim gabinecie.

DNA recovery peel

DNA recovery peel to nie tylko zabieg pilingujący. Działa na poziomie DNA komórek, naprawiając uszkodzenia posłoneczne, spłycając zmarszczki, likwidując przebarwienia i poprawiając strukturę skóry. To jeden z najbardziej imponujących zabiegów, przynoszący szybkie efekty. Jeśli więc chcesz zaskoczyć swoich klientów fenomenalnym, wszechstronnym rozwiązaniem, zdecyduj się na dodanie DNA recovery peel do swojej oferty.

Mikronakłuwanie

Dzięki mikronakłuwaniu warstwy rogowej skóry aktywują się mechanizmy jej autonaprawy, a substancje aktywne łatwiej i szybciej przenikają w jej głąb. To popularny i skuteczny zabieg, z którego chętnie korzystają klienci. Aby go przeprowadzić, nie musisz przeszukiwać sklepów, by skompletować potrzebny sprzęt. W Mediderma znajdziesz zarówno pen, jak i produkty jednorazowe i uzupełniające, potrzebne do przeprowadzenia zabiegu.

Ferulac valencia peel

Masz w swojej ofercie wiele zabiegów przeciwzmarszczkowych? Warto, by znalazł się w niej również Ferulac valencia peel. Zadbaj o dojrzałe cery swoich klientów potrzebujące silnej antyoksydacji i spraw, że każdy będzie chciał do Ciebie wrócić. Co więcej, zabieg ten poprawi stan nie tylko twarzy, ale również szyi, dłoni i dekoltu.

Wypełniacze z kwasem hialuronowym

Fillderma fillers wypełniają zmarszczki, ale też stymulują syntezę kolagenu i elastyny i pobudzają fibroblasty, dzięki czemu skóra naturalnie zyskuje na jędrności. Chcesz zapewnić klientom najwyższej jakości produkty działające wszechstronnie na skórę twarzy? Te wypełniacze zdecydowanie Ci to umożliwią.

Jak zamówić nasze produkty?

Możesz to zrobić na 3 sposoby:
  1. Znajdź przedstawiciela medycznego Mediderma w swojej okolicy i skontaktuj się z nim, aby umówić się na spotkanie i porozmawiać o naszych rozwiązaniach.
  2. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas na nr +48 22 858 18 47. Chętnie pomożemy Ci w wyborze i skompletowaniu odpowiednich produktów do Twojego gabinetu.
  3. Zapraszamy również do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie. Odpowiedź od nas dostaniesz najszybciej jak to możliwe.

A dla klientów indywidualnych…

Na naszej stronie znajdziesz gabinety, w których skorzystasz z zabiegów Mediderma. Umów się na wizytę i odmień wygląd Twojej skóry! W Mediderma proponujemy produkty do pielęgnacji domowej, która stanowi uzupełnienie dla zabiegów w salonie. Pozwól specjaliście zaopiekować się Twoją skórą i stworzyć dostosowany do Twoich potrzeb, indywidualny plan dbania o skórę w domowym zaciszu.