DNA RECOVERY PEEL

DNA RECOVERY PEEL

CAŁOROCZNY PEELING PRZECIW FOTOSTARZENIU

To peeling wykorzystujący najnowsze osiągnięcia nanotechnologii, który działa na poziomie DNA. Dzięki temu ma bardzo szerokie spektrum działania, a efekty możliwe do osiągnięcia są dużo bardziej spektakularne niż w przypadku standardowych preparatów o działaniu anti-aging.

Jego substancje aktywne zamknięto w liposomach – lipidowych pęcherzykach transportujących zawarte w nich substancje do najgłębszych warstw skóry. Dzięki temu, w odróżnieniu od klasycznych peelingów chemicznych, działanie preparatu nie jest uzależnione od jego pH. Pozwala to uniknąć nieprzyjemnego pieczenia i podrażnienia skóry.

Główny składnik DNA Recovery Peel – kwas ferulowy – redukuje powstawanie dimerów tymidynowych nawet o 40%. Są to połączenia pomiędzy kwasami DNA, tworzące się pod wpływem promieniowania słonecznego. Dzięki temu skóra poddana działaniu DNA Recovery Peel odzyskuje swój świeży, młodzieńczy wygląd, a zmarszczki i przebarwienia są mniej widoczne. Retinol i retinaldehyd cechują się działaniem przeciwzmarszczkowym i przeciwtrądzikowym. Enzymy naprawcze nie tylko regenerują uszkodzone komórki, ale także chronią je przed negatywnymi skutkami opalania.

Podczas aplikacji odczuwa się jedynie delikatne mrowienie, które ustępuje po kilku minutach. Skóra wygląda bardzo świeżo, jest rozjaśniona i nawilżona. Peeling przywraca nawilżenie i prawidłową teksturę skóry, poprawia stan cery tłustej z tendencją do trądziku, zapobiega powstawaniu uszkodzeń posłonecznych, a także redukuje ilość głębokich zmarszczek.

WIDOCZNE EFEKTY JUŻ PO 1. ZABIEGU

Przygotowanie skóry do ekspozycji na słońce

Naprawa uszkodzeń posłonecznych

Jednolity koloryt, bez przebarwień

Spłycenie zmarszczek

Skóra gładka, napięta i pełna blasku

CO Musisz wiedzieć o tym zabiegu?

DNA RECOVERY PEEL to zabieg, który można przeprowadzać przez cały rok, szczególnie w lecie. Dzięki wyjątkowemu połączeniu składników naprawczych i fotoochronnych zapobiega pojawianiu się uszkodzeń słonecznych.

To szybki i bezpieczny zabieg, dzięki czemu możesz poddać mu się w wolnej chwili o każdej porze dnia.

Podczas nakładania peelingu możesz poczuć lekkie mrowienie, które ustąpi po kilku minutach.

Fotoprotekcja jest konieczna przez cały rok, niezależnie od zabiegów wykonywanych w gabinecie. Nie zapominaj o codziennym stosowaniu fotoprotektora SPF50 z linii Homecare.

PRODUKTY DO ZABIEGU DNA RECOVERY PEEL

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Reproducir vídeo