Szukaj

 

Mediderma

 

 

Know how


Historia

Firma Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach.


Od samego początku, czyli od ok. 35 lat, dr Serrano poświęca się opracowywaniu nowych zabiegów i procedur pielęgnacji skóry, pozwalających przywrócić skórze zdrowie.


Jest on osobą o międzynarodowej renomie w środowisku dermatologii kosmetycznej. Prowadzi swoją praktykę lekarską w Walencji, jak również jest członkiem Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej, Europejskiej Akademii Dermatologicznej, Hiszpańskiej Akademii Dermatologicznej, Ibero-Latyno-Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej (CILAD) oraz innych stowarzyszeń naukowych. Przemysł dermatologiczny zabiega o jego opinie. Dr Serrano regularnie wpływa na kształtowanie trendów w pielęgnacji i rozwoju nowatorskich metod przeciwstarzeniowych.


Doktor prowadzi aktywne badania w dziedzinie nanotechnologii zastosowanej w dermatologii, jak również opracował kilka linii produktów Sesderma, zawierających składniki aktywne zamknięte w nanometrycznych liposomach. Jest on również autorem ponad 150 publikacji w prestiżowych czasopismach dermatologicznych. Jest również regularnie zapraszany do wygłaszania wykładów na międzynarodowych konferencjach poświęconych dermatologii estetycznej, peelingom chemicznym, regeneracji, starzeniu się skóry, nowotworom oraz pielęgnacji skóry.

 

Know how (wiedza)

Mediderma jest pierwszą firmą na świecie, która prawie trzy dekady temu wprowadziła kompletną linię peelingów chemicznych (Glicopeel, Melaspeel) na profesjonalny rynek medyczny. Dzisiaj produkty Medidermy są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, płci, wieku i schorzeń. Skuteczność produktów Mediderma oraz protokoły zabiegów są poparte szeroko zakrojonymi badaniami klinicznymi oraz współpracą z wiodącymi specjalistami z całego świata.


Ze względu na połączenie laboratoriów Mediderma i Sesderma, obu firmom przyświeca hasło "listening to your skin" - "wsłuchując się w Twoją skórę. Wizją Medidermy jest poprawa jakości życia i zdrowia poprzez promowanie piękna i zdrowia skóry. Nasze wartości związane są z naszą wiedzą, skupieniu na człowieku oraz szczodrości.


Zabiegi i produkty Medidermy dostępne wyłącznie dla wykwalifikowanych lekarzy dermatologów i kosmetologów.


Produkty do Pielęgnacji Skóry Sesderma ®


Produkty Mediderma uzupełniają produkty do pielęgnacji skóry Sesderma. Szeroka oferta pomaga podtrzymać efekty profesjonalnych zabiegów i zapewnia codzienną skuteczną pielęgnację i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.


Mediderma® Zaangażowanie w edukację i szkolenie


Przez ponad 35 lat myśl dr Gabriela Serrano wyznaczała kierunek badań nad zdrowiem skóry. Dzisiaj jego nowatorskie protokoły zabiegowe i wskazówki dotyczące utrzymania skóry w zdrowiu są dostępne w formie wykładów, poprzez konsultację osobistą oraz kompleksowe programy szkoleniowe Mediderma®.

 

POLITYKA JAKOŚCI

 

Marka Sesderma jest pionierem w promocji dermatologii kompleksowej:

 


 

SESDERMA, w stałym dążeniu do doskonalenia i do spełnienia oczekiwań klientów, opracowała swoją politykę jakości, którą wdraża i rozwija zgodnie z tymi wartościami.

Oto podstawowe zasady, na których opiera się nasza Polityka Jakości:

 

  • Promujemy rozwój, innowacje i  badania nad nowymi produktami dla zaspokojenia potrzeb pacjentów. W tym celu wykorzystujemy naszą wiedzę i praktykę kliniczną jak również stały kontakt z profesjonalistami.
  • Oferujemy naszym klientom produkty o wysokiej wartości dodanej w zakresie bezpieczeństwa oraz ilości i jakości substancji aktywnych, spełniając zarówno wymagania prawne każdego z państw, jak i te ustanowione przez klientów.
  • Gwarantujemy oddanie i uważną obsługę klientów, dzięki aktywnemu wsłuchiwaniu się w ich potrzeby.
  • Stale ulepszamy wszystkie procesy związane z zarządzaniem firmą, zwiększając w ten sposób wydajność i skuteczność pracy.
  • Dbamy o rozwój profesjonalny i stałe doskonalenie się naszego personelu.

Sesderma jest pionierem w zastosowaniu dermatologii kompleksowej.

Posiadamy, rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP  za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych.

Certyfikat ten obowiązuje na całym świecie i łączy się z wcześniej uzyskanymi przez firmę certyfikatami: ISO 13485 oraz ISO 9001.

 

 


Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

dodano do twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń